Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oslovení dívky

Nazdárek,
potřebuji poradit. Jezdím každý den autobusem s jednou pěknou dívkou. Občas si vedle ní sednu, ale o ničem si nepovídáme. Přijde mi, že dívka zájem má, i přes to, že tam není oční kontakt. Myslím si, že má ze mě větší strach než já zní. Opírá se o mně je taková celá namáčklá ke mně, ale podívat do očí se mi bojí. Třeba jen nechce, ale připadá mi to tak. Myslím, že kdybych přišel s nějakým pěkným a zábavným oslovením strach by zní opadl. Já bych chtěl aby jste mi to oslovení pomohli vymyslet. :puff: Je mi 17, dívce může být 15-20 dneska je to těžké rozeznat. :-D

Moc nad tim premyslis, pokud si sedas obcas k ni, tak ji normalne pozdrav "ahoj", nejspis ti jako normalni clovek odpovi taky tak. No a z toho poznas jestli se chce dal bavit nebo ne. Dal by nasledovalo predstaveni "jmenuju se tak a tak a co ty?" A pak bezna konverzace - kam chodis do skoly, ty tady bydlis v tomto meste blablabla..

Co chceš vymýšlet? Prostě ji napřed pozdrav, tím konverzace vždycky začíná. Pak to pokračuje podle toho, jak ti odpoví. Jestli chladně, tak nemá cenu pokačovat, protože ji nezajímáš. Pokud se u toho alespoň trochu usměje (tohle je klíč) a podívá se na tebe dýl než vteřinu, tak můžeš začít kecat. Jestli se však stydíš, tak ji neulovíš.