Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak se seznámit s člověkem s psychickou poruchou?

Ahoj, mam takovou, mozna trochu divnou, otazku. Uz dloho se zajimam o ruzne psychicke poruchy a rada bych se tomu venovala i v budoucnu, jako psychiatricka aj. Akorat jsem vse cetla jen na internetu a rada bych si o nejake poruse popovidala s nekym, kdo ji trpi. Chtela bych se o tom neco dozvedet, nebo klidne i pomoci. Muze to byt cokoli-deprese, schyzofrenie atd. Nevite kde se s nekym takovym mohu seznamit, nebo alespon psat pres internet? Vim ze to nebude lehke jako ve filmu Mistnost sebevrahu, ale nejak tak si to predstavuji, teda az na ten konec.
Diky za rady.

vsetci na internete maju psychycku poruchu, odporucam napr. stranky o autach skoda, fanusikov kotlebu LSNS, fanusikov plochej zeme, pripadne forum o alternativnej medicine alebo astara serana. adeptov na skumanie mas az do dochodku.

Ty chcací nádobo, podle toho co jsi napsal máš spíš psychickou poruchu ty. Při psaní tohoto komentáře jsi nejspíš postrádal mozek. Proto ti doporučuji, jít na nějakou seanci, kde se spojí s tvým mozkem.
Tvoje inteligence je vysoká asi jako náš plot, taky tam nic nemáme. Nemůžeš brát lidem názory a odsuzovat je za ně.
Peace ✌