Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dovolena levne

Dobry den, je mi 18 vcera sem si povidal se segrou a povidali jsme si o zivote, a rikala ze zivot jen prozivam a nic si neuziju, rikal sem ji ze v zivote sem spokojeny, ale aby se nereklo tak na nejakou dovolenou teda v lete pudu chodim na brigadu a budu mit tak 100 tacu do leta, takze bych potreboval poradit nejakou levnou docolenou do 60 max 70 tis. Letadlem mimo chorvatsko a dalsi prelidnene destinace, díky za tipy.:beer:

Já jsem asi nejkrásnější dovolené prožíval v době, kdy jsem časně ráno vstával, vytáhl z garáže motorku a jel na letiště, tam už se hrabali z postelí ti co tam přespávali, otevřeli jsme hangár, vytáhli éra, traktor, naviják a šlo se lítat.
:-):-):-):beer: