Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tyrani kotat

Včera večer sem šel ze zahrady a slysel mnoukani poslouchal sem od kud mnoukani jde, zjistil sem ze z kose, a nasel srm tam male kote to sem vytahnul, vypadalo jako nove takze ho tam nejspis nekdo hodil pred chvili, nemohl sem tam tu kocku nechat protoze sem milovnik kocek, kazdopadne pokud to nahlsim na policii je mozne ze prohlednou kamerove zaznamy a zjisti kdo to tam hodil nebo to nema smysl?

Nemá to cenu, ale lidi jsou svině. Jednou jsme takhle jeli v létě odpoledne na kolo. Když jsme jeli dost hlubokým lesem, tak jsem zaslechl mňoukání. Hledali jsme tak 5 minut. Také to bylo kotě, a kousek tam byla krabice. Někdo ho tam nechal umřít :(. Chudáček, byl celej vychrtlej a zablešenej, těžko říct, jak dlouho tam trpěl. Vzali jsme ho domů a nechali ho spát na chodbě. Druhý den hezky veterinář a doma jsme si ho umyli. No a dnes jsou to 2 roky, prcek už nabral pár kilo a je to fakt strašnej mazel a hrozně hodnej. Jsem fakt rád, že jsem tehdy vyrazil na to kolo. Kdo mu to mohl udělat, nebohýmu zvířeti, jen svině.