Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ambulantni chirurgie - je nutné se úplně svéknout?

Pavlo, myslím, že z toho děláš moc velkou vědu. Jo, člověk má právo na intimitu a myslím, že když při té operaci vyjevíš vážný zájem, o zachování intimity v maximální možné míře, bude ti jistě vyhověno. Například, že se svlékneš pod tou plachetkou, co přikrývají, bude ti vyhověno. Ale, jak už jsem psal. Bereš to tak, jako by lékařský personál měl zvlášť nějakou snahu tě prohlížet. Ale tak to vnímáš ty. Pro ně, je to natolik všední, každodenní práce, že pro ně nejsi, o moc víc zajímavá, než oblečená.
Jsi asi ještě dost mladá, ale u gynekologa už jsi asi byla? No a prohlížel tě oblečenou? A pro každou ženu, je návštěva gynekologa zcela normální záležitostí. A přitom zájem gynekologa je zajisté o ty nejintimnější partie, je to jeho profese.
Stejně, ženy mají na něco zajímavý pohled. Například si sedne tak, nebo se v sukni ohne, že jí je vidět na kalhotky v rozkroku.
No, to je tedy skandál!!! Papparazzi takový snímek celebrity prodají tisku za statisíce. Na druhou stranu, klidně se promenáduje
po pláži, nebo koupališti v miniaturních bikinách. Vršek sotva zakrývá bradavky a spodek jen ten trojúhelníček. A to myslíš, že my muži, si už tu čárečku tam dole neumíme domyslet?? :-D
A o tom to je. Myslíš že když si u lékaře necháš kalhotky a podprsenku, že budeš o tolik víc oblečená? Ten doktor taky ví, co tam máš.
No a my chlapi jsme v té nahotě na tom poněkud hůře. Tam dole je toho k vidění poněkud víc než u ženy (někdy :))). No a "tam dole", se dá říct, že jsou všechny ženy v podstatě stejné. Což se u chlapů říct nedá :-), takže by snad byl větší důvod k okouknutí, pro ty sestřičky.
No kurňa, to je zase téma... :-D:-D

Reakce na odpověď

1 Zadajte svou přezdívku:
2 Napište svou odpověď:
3 Pokud chcete dostat ban, zadejte libovolný text:

Zpět do poradny