Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ambulantni chirurgie - je nutné se úplně svéknout?

Zdravim - je nutne/obvykle se pri ambulatnim zakroku na chirurgii (mimo/okrem zubare) uplne vysvlect? Nevim, jake jsou u toho pravidla (hygiena atp.) a pokud se clovek svleka, tak primo na sale za nejakou plentou?

http://www.ferovanemocnice.cz/pravni-poradna/mimo-tema-poradny-51/n-svleceni-spodni-6273.html

Tady jedna pacientka pise, jak musela jit do naha, tak jestli je to normalni. Jake mate zkusenosti vy? Diky.

Vzhledem k tomu, jak moc Vás, paní Pavlo, tato otázka trápí, byste podle mne místo
shánění zkušeností v internetu, měla zavolat tam, kde ten zákrok máte podstoupit.
Nebo alespoň uvést zařízení, v němž se tomu ambulantnímu zákroku máte podrobit.
Na otázku formulovanou tak, jako zde (a v kolika dalších poradnách?), Vám přece nemůže nikdo odpovědět.

Vlastně ano:
Někde je to normální běžný požadavek, jinde můžete zůstat ve spodním prádle.
(Spokojena?)

Proc by mi tu nemohl někdo odpovedet? Ja opravdu nevim, jake jsou kde pravidla. A jestli to zavisi na pracovisti (tj. jak je velky sal), druhu zakroku nebo jen libovuli lekarskeho tymu. Dva doktori, tri zpusoby reseni zakroku, vsak to zname. A nedovedu si predstavit, kam bych jako volala. A i kdyz potrebuju treba poradit jinak, tak se treba na vice FB skupinach. Protoze predem nevim, kde mi jak dobre muzou odpovedet.