Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Uplatnění se základním vzděláním

Ahoj... je mi 20 let, muž, ukončené 2 roky na IT na prumyslove škole, aktualně na kuchařině, přerušený první ročník, v zaři doufam nastoupim do prvaku. chci se zeptat, je nějake uplatnění se základním vzděláním v MSK a vůbec?

nemohu dělat noční, mám inv. duchod 3. stupně.

Ono kolikrát víc záleží na tom, co člověk umí, než na tom, na co má papír (tedy, ve státním záleží pořád na tom lejstru). Jinými slovy: pokud se dokážete postavit k práci a nemusejí vás hlídat, abyste druhý den vůbec přišel, pokud na vás bude spoleh a dokážete se samostatně rozhodovat, pak máte šance minimálně stejné, jako čerstvý maturant se čtyřkama na vysvědčení a matkou za zadkem.

co jsem byl na brigádách, tak vždy v čas na určeném místě, práce se nebojím... jen mam strach že kdybych chtěl hledat práci i bez vyučního listu, protože nevim jak dopadnu, tak zda vubec mam nějakou šanci. duchod není žádná sláva a hlavně práce mě vnitřně naplňuje a pracuji rád, rád vidím pak nějaký dobrý výsledek. diky

jasně jen jsem chtěl vědět zda mám vubec nějakou šanci se na trhu práce uplatnit i se základním vzděláním. jsem psychicky nemocný. mimo jiné mám diag. těžké deprese a musim řict, že jste mi vnesli světlo do života.... pánové děkuji. mam radost že nejsem zbytečný a odepsaný :) DÍKY