Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ústna maturita zo slovenského jazyka - nerozumiem

Ahojte,

čo by ste prosím vás zaradili, resp. ako rozumiete tomuto:

A) Útvary týkajúce sa rodiny
B) Jazykové štýly a postupy z pohľadu ženy

Ďakujem, .... Fakt neviem čo mám k tomuto na maturite povedať...ešte chápem literatúru a diela, ale toto sa týka gramatiky a som z toho zmätená.

Tejto hatlanine fakt nerozumiem.

- Zkratka se te chtel zeptat, proc se nezptas 'spoluzaku' nebo 'ucitelky' , jelikoz je to logické, ze budou mit blyzi informace, tedy az v pripade, "ze by vsichni vymreli ? " = "Tvy spoluzaci tu nejsou abys ses jich zeptal?".