Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem suchý Mátový čaj je cítit trávou

Je normální, aby mátový čaj (sypaný, za sucha) byl cítit trávou (myslím těma rostlinkama v sušeném stavu, kterýma si pak lidi ničí tělo)? Je možné, že jsem ho kupoval jinde, dřív si nevybavuji ,že by byla takto cítit.

záleží o ktorú odrodu a druh mäty sa jedná,niektoré vo vysušenom stave pripomínajú vôňou marišu,možno si niekde zakúpil aj zmesku tvz."swiss tea",kde je pridávaná sušina z konope s deaktivovaným THC,tam tá aroma prerazí typickú vôňu obyčajnej mäty....