Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem etiketa Balíku do ruky: u odesilatele není jméno, jak docíleno

Přišel mi balík do ruky, a překvapilo mě obsah té tištěné samolepky od ČP, co je psáno u Odesilatel / sender:

Vesnička 123

Vesnička č.p. 123
123 11 Vesnička
+420xxxxxxxxx

PSČ podací posty: 123 18
Hmotnost : ...

Jak je možné tohodle docílit? Samozřejmě vím o existenci vesnic, kde není systém ulic, ale mě zajímá ta absence jména. To jako do podacího lístku nevyplní jméno a obsluha to nechá být, a napíše místo jména ulici odesilatele (v tomto případě vesnici) nebo v lepším případě to tam systém doplní sám (při vyplnování při podání nebo později při zpracování a tištění etiket)?

Když to někdo vyplní někde do kolonek Jméno a příjmení,tak už to systém ani lidská obsluha asi dál neřeší.
Tak si to zkus třeba na nějakém eshopu,napiš třeba Lidická 25,Lidická 25/5,Kladno a nikdo nebude pátrat,jestli se opravdu jmenuješ Lidická stejně jako ulice.Zrovna tak Vesnička 123-co kdyby to byl název firmy?A ČP má asi dost práce a jiných starostí,než aby to nějak kontrolovala.Je to věc odesilatele,co si tam napíše.

Tyhle etikety si může každý zaregistrovaný udělat přes PoštaOnline. Pak si na ten štítek napíšeš cokoliv. Pokud to ale nebude v jejich číselníku, vyskočí ti upozornění, že taková adresa neexistuje a zásilka nemusí být doručena. A pak už je to i na ochotě a znalosti místní doručovatelky.

Pokud je to opravdu přes PoštaOnline, tak tam automaticky vyskočí adresa subjektu, který je registrovaný u ČP a taková adresa se ověřuje a musí tedy být správná a platná.

Jinak nějaký štítek, který bude vypadat stejně si může vytisknout kdokoliv s čímkoliv a to pak samozřejmě nikdo nekontroluje...