Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lepší pamět pro učení

Existuje nějaká bylinka/čaj/vitamín, který podporuje lepší učení?

Nepředstavuji si žádný zázrak, že to pak půjde samo, ale něco co máte Vy ozkoušené?

Díky za rady.

Hledej Piracetam 1200mg (3-4 denně) nebo DMAE (2x denně). Přizpůsobit režim jak píše výše je vhodný nápad. S těmito přípravky mám dobré zkušenosti, pomáhají udržet pozornost i po dlouhých hodinách učení.

piracetam je uplne super.. hlavne v tom ohledu, ze to clovek bere, bere, mysli si, ze muze vse, vysadi a je jak prejety valcem :) bydlel jsem na kolejich s klukem, co to zral ve velkem.. ja jsem za ctyri roky zvladl ctyri rocniky, on zvladl opakovat prvak, opakovat druhak a pak se vyhodit