Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Přerušovaná metoda

Zdravím, měli jsme s novou přítelkyní sex, přerušovanou metodou, nechráněný a je možné že se jedna kapka dostala dovnitř, ale nejsem si jistý. Dá se to nějak zjistit, popřípadě co dělat?

loading...

Zjisti, kdy měla poslední menstruaci. Spočítej den ovulace a pokud jste měli sex mimo ten termín +- 4 dny, tak dost prevděpodobně neotěhotní. Pokud jsi se zrovna trefil, tak možná otěhotní.
Fakt to nefunguje tak, že po každém nechráněném sexu se narodí dítě.