Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nador na hypofyza

Chtel bych se zeptat kdyz ma clovek nezhoubny nador na hypofyze..jak dlouho se tito lide dozivaji od naleznuti?muze takovy clovek zit dlouhy zivot bez komplikaci?kdyz bere prasky
Predem dekuji

ak je to nezhubné,tak to neznamená žiadne riziko pre ďalší život,môže znamenať určité nepohodlie,ak sa začne zväčšovať,môže začať tlačiť na okolité tkanivo a tak druhotne vyvolať určité problémy,vtedy sa pristupuje k určitým zákrokom,bližšie info Ti určite poskytne ošetrujúci lekár......