Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vztah

Zdravím všechny, mám přítele kterého miluji. Ale potíž je v tom, že za mnou jezdí.. A chce abych ho žádala aby přijel a abych mu řekla, že bude sex.
Pokud ne nepřijede..

Jak se chová chlap k ženě kterou má rád a záleží mu na ni. Tak to asi ne že?

Moc děkuji všem, kteří pošlou nějaký komentář OLa

loading...

Odpověď pro Jirku co mu můžu nabídnout? No samozřejmě sex neříkám aby nebyl, ale nějaké zpestření kolem např. dovolenou prodloužený víkend někde, a tak podobně.
Né jenom príjezd být doma večer sex a hned po tom ahoj...

To je vztah?

Kdyby tě měl rád, tak s tebou zůstane trochu dýl, než jen pár minut po koitu. Znám to, taky jsem měl takovou. Krom sexu jsem neměl potřebu u ní zůstávat dýl, protože jsem se s ní nudil. Ale ukončil jsem to já, protože jsem věděl, že to nikam nepovede a už vůbec jsem si nedokázal představit zbytek života s ní.

Když jsem byl mladý (asi tisíc let), muži o ženy usilovali. Nemuselo jít jen o sex, klidně o čas strávený s vyvolenou. Taky jsme se k holkám jinak chovali - co vidím teď u nastupující generace, jsou akorát vulgarismy. Je to prostě duch doby - rychle si švihnout a zapomenout. Su rád, že už mám blíž ke konci než k začátku.

OK děkuji všem za komentáře. Zjistila jsem z nich, že za vše mužu já. Chlap mě má jen na sex a víc času se mnou strávit nechce.
Stejně mě za chvili opustí už víc jak měsíc za mnou nebyl. Tak je to asi vlastně všechno jedno.

Měsíc za tebou nebyl? Tak to nebyl žádný vztah, to si k tobě chodil jen oklepat.
Nemusí být chyba jen v tobě - třeba ten borec je ten typ, co má ženskou jen na sex a k životu partnerku nepotřebuje, jen (lidově řečeno) "pichnu". Sem tam smočit a jinak si užívat život po svým. Divím se, že ses na něj nevyprdla už dřív.