Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pardubice - nějaké místečko na zkoušku jízdy autem? :P

Zdravím :) Nechci to rozebírat nějak dopodrobna, ale zkráceně.. v druhé polovině května začínám autoškolu.. jelikož mám trochu problém s vyšší mírou nervozity z kontaktu s lidmi, chtěl bych si ještě před první jízdou zkusit nějaké základy (rozjezd, couvání, řazení, ..) a tím odbourat stres.

Otázka je jednoduchá.. nejste někdo z okolí Pardubic nebo přímo z Pardubic? Nenapadá Vás nějaké volné větší místo, kde by se v pohodě dalo jet si to zkusit?

Díky za případné tipy.

Řešení:

Místečko jsem našel, párkrát byl i jezdit.. Je to fajn:) Trochu opadl stres, i když samozřejmě město je jiné.. ale to už bude záležitost autoškoly.. Pro zajímavost se jedná o toto místo, které mi "doporučil a schválil" Vojenský policista -> Zde

A) parkoviste u velke fabriky o vikendu, kdyz nejsou kancelarsti v praci a na zacatku parkoviste parkuje jen vyrobni smena.
B) parkoviste u obchodu po zaviracce.
C) Lepe udrzovana polni cesta

Na zkousku rozjezdu, couvani a razeni ok, ale hlavne nic nezkouset na cestach.