Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak je to s mojí výškou? :/

dobrý den, je mi 14 a půl let vážím 66kg a mám 177cm. Myslím si že jsem malý a tlustější :/ Myslíte že bych mohl ještě vyrůst? Má mamka má 158cm a táta 172cm mrzí mě že jsou tak malí a myslím že kvůli tomu moc nevyrostu :/ chci mít tak 187-8cm :-( Před dvěma lety jsem měl stejně jako mamka 158cm, když jsem se podíval na průměry z českých statistik tak v tu dobu je průměr 153cm a ted v tomto věku je průměr 168cm - to mě trochu uklidnilo, ale stejne říkam že je to průměr z prcků. když jsem udělal vzorec pro mohí výšku což je | výška otce + (výška matky + 13cm) /2 +-10cm = 171,5cm - 181,5cm.

Má teta (sestra mamky) má asi 168cm máma říkala že měla mít tolik taky jenom měla brzy měsíčky. V tom případě = 176,5 - 186,5cm <- s tím bych byl spokojený :-) Jinak můj bratr má 172cm jako tata a je mu 20let.

Jak to vidíte?

loading...

Výška okolo 180 cm je podle mě ideální.
Sám měřím ve 22 letech 178 cm a nechtěl bych být větší, kolikrát někam jdu a vlasy mi berou o futra.

Mám spoustu kamarádů co mají 1.9 m a více a řeknu ti, dát někam ty dlouhé nohy není sranda :D

S tím tlustějším těžko říci, záleží na stavbě, ale 66kg určitě tlustej nebudeš, vážím 83kg a nejsem tlustej.

Už jsem to sem někde psal: byl jsem nejmenší ze třídy, můj taťka taky nebyl obr (myslím postavou), a mezi šestnáctým a sedmnáctým rokem jsem za pár měsíců vyrostl o cca 30cm na dnešních 185 cm.
Pokud mi někde nevěří, nedivím se mu, taky bych svým vzpomínkám nevěřil.
Kdyby nebylo fotek z tanečních, kde jsem byl prokazatelně malé pivo, a záznamů o mé brankářské fotbalové kariéře, která započala o půl roku později.
A v brance fotbalového dorostu by asi malé pivo nebylo oporou týmu.