Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Běháte se sluchátkama?

Ahoj, prosím o radu. Je tu více sportovně založených témat tak to zkusím. Zajímalo by mě jaké jsou typově nejpřijatelnější a jestli je třeba kupovat ty spešl „sportovní“. Díky moc Ája

Mě nejvíc vyhovuje ten styl držení v uchu, co je na Samsung level U. Takovej půlměsíček, co se zapře nahoře v uchu. Mám i nějaký levný sport sluchátka s tím stejným, ale je to moc tvrdý a pohodlný to není. Musíš zkusit, co ti bude sedět v uchu.
Jinak já u běhání a na kole poslouchám audioknížky :-) hudbu jsem nějak s věkem (a to mi je teprve pětadvacet) přestal poslouchat.