Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co vše je potřeba ke koupi nového vozu?

Ahoj,
chystám se koupit své úplně první auto v hodnotě 80 000, je mi teprve 18 let, takže si v těchto věcech nevím moc rady.(Ano, našetřil jsem si na auto sám rejpalové :D)
Auto bych rád koupil od jednoho pána, který vozí auta z Německa a tady je prodává.

No a chtěl bych Vás požádat, jestli by jste mi napsali co všechno si mám vzít sebou, kromě peněz.

Tak jsem si zašel na úřad se všemi papíry - Velký technický průkaz, Povinné ručení, Emise, Technická kontrola. Zaplatil jsem tam 800 kč za nové značky, které by měli být snad v pátek. Takže si myslím, že je vše v pořádku, ale proč prodávající pán vůz dál prodává mi nejde do hlavy.