Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Škola

Ahoj, je mi 17 a studuji na čtyřleté škole s maturitou, jsem v druhém ročníku ale propadám a nevidim moc šance že bych postoupil dál
Má cenu odcházet? Škola je stejně hrozná, jenže nevím kam mám jít a zdá se mi lepší radši odejít než na stejné škole opakovat ročkník, máte nějaké tipy na jednoduchou Soš/sou, asi spíš sou, která tak nějak nejde pokazit?
Nevím co mám dělat, jsem z toho úplně na dně, děkuji.

Neznam tvou sitiaci, proc jsi tolikrat chybel atd. Ale zkus si predstavit sam sebe za 5 let u podradnych a nudnych praci. Rozhodne doporucuju se nad tim poradne zamyslet, sebrat se, prestat se rozptylovat a skolu dodelat - pokud ti jde, pokud na tebe opravdu neni narocna. Rozhodne to postav na vrchol tvych priorit. Ano, ztratis rok, ale jsi teprve na zacatku zivota, na praci pak budes mit dalsich 50 let.