Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nádor varlete

Zdravím. Je mi 22 a dnes jsem byl u urologa kvůli bolesti varlete. Nalezl mi v me varleti pravděpodobně nádor a uz lezim v nemocnici a zitra jdu na operaci. Tam mi varle odeberou pokud se to potvrdí. Nevim co dělat.

Dekuji a odpovědi a podporu. Je to druhy den po operaci, ve středu a včera me uz pustili domu. Nepřál bych to nikomu, ta bolest rány ani prášky moc mrpomahaji. Jeste jak je to na břiše ta rána tak každý pohyb se svaly napnou a to he teprve bolest. Uvidí se co dal. O zmrazeni mi říkali jeste před operaci. Ale treba to nakonec nemusí byt nic. Kdo vi.