Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem čo mám robiť

Mám 13 rokov a už dlhší čas na mňa pokukuje deviatak z vedľajšej triedy. Dnes sme hrali hru fĺašu s kamarátkami a ja som dostala úlohu ísť za ním a povedať mu že je pekný. Mám mu napísať (mam naňho kontakt) alebo čakať kým sa ozve? Keď som mu povedala že je pekný usmial sa a povedal ďakujem.

Znáš tento vtip ? Je to červené a leze to ze země do země ? Určitě nevíš,že ? Tak ti napovím,jsi to ty,který leze ze sekce do sekce jak pubo,který chce onanovat a nemá klid. PS. Vzpamatuj se. Jo,je to Rudá armáda. No a pokud dívce neumíš poradit,tak jsi tu zbytečný. Schválně pro tebe vysvětlení mé "zabalené" rady . Děvče by nemělo čekat ,ale jednat. To je nalejvárna,co jsi z toho pobral ? :puff:

BAN !!! To je argument. Pánové,nyní jsem vás dostal. Tak ne obsah příspěvku,ale kritika nevhodného chování některých "M",bohužel i těch,od kterých bych čekal inteligentní reakce a názory, se trestá BANEM. Co si myslet o osobě "Touchwood",která má vybraný slovník a produkt americké firmy nazve "zasrané jabko". A pro ty podržtašky,jejíchž výskyt jsem očekával a očekávám,celkem nic nemám a taky nic nečekám,co by stálo za zamyšlení. Prostě ovce. Trochu teda překvapení,že tolik pánů ještě má zájem lézt do gatí jiným pánům. Kterých se to týka ? Oni ví. Nepřečtou si jádro pudla,ale chytří jsou jak Kalousek po třech rumech. :puff:

Ne. Ban není argument (tušíš vůbec, co to slovo znamená?). Osobně chápu ban jako jakýsi "preventivní potrat". Ano, jsou i jedinci, kteří potrat přežijí a prolezou k další existenci (ty a tvůj anonymizér). Další tvé zvratky komentovat nehodlám. A přece jen jednu: Tač už možná zapomněl víc, než ty ses kdy naučil a naučit se dokážeš.

Blábol,Tač je bůh ? Kolik mu je,proti mě je asi holub,ten "tač". Má vyjadřování malého škvarka,byť je možná dospělý,teda věkem.Tobě žádné hodnocení jiných nepřísluší,na co si to hraješ ? Na ředitele internetu ? Já žádný "anonymizér" nepoužívám. Jen funkce,co jsou integrované v SW . Chápeš to ?

Pročti si svoje příspěvky a snad sám uznáš, že 90% (a to je asi málo) toho, co sem napíšeš, jsou pseudomoudrý hovadiny, který ti přijdou humorně trefný, ale nejsou.
Zkus zpovědnici, Chocholoušek se tam po velkém Chocholouškovském banování uchytil. Bude ti tam líp. A všem tady taky.

Ano, mám vybraný slovník (ovšem proti tobě jsem troškař), protože píšu tak, jak to vidím a cítím, nicméně nikdy nedělám samoúčelné urážky a už vůbec neurážím lidi jen proto, že mají jiný názor. Kromě toho, "zasraný jabko" je neživá věc, produkt megakorporace, který nelze urazit - na rozdíl od tvých výlevů, kde útočíš bezhlavě na jiné lidi, jen proto, že mají jiný názor než ty. A pokud tě tento název uráží, měl by ses nad sebou vážně zamyslet. Snažil jsem se s tebou mít trpělivost a diskutovat a argumentovat, ty ovšem žádné argumenty nepoužíváš, jen své dojmy a bezúčelné urážky.

Teď mi to došilo. Registrující se z vtipu, byl asi uživatel nějakého produktu Apple. :-)

Registrace uživatele:

- Zadejte uživatelské jméno!
- Logik2
- Zadejte heslo!
- Jablko
- Litujeme, heslo musí obsahovat minimálně 8 znaků!
- Červené jablko
- Litujeme, heslo musí obsahovat min. 1 číslici
- 1červenéjablko
- Litujeme, heslo musí obsahovat min. jedno velké písmeno!
- 1ZASRANÉčervené jablko
- Litujeme, heslo nesmí obsahovat za sebou následující velká písmena!
- 1ZasranéČerve­néJablko, AneserMěUž!
- Litujeme, heslo nesmí obsahovat diakritické znaky
- 1ZasraneZhnile­CerveneJablko­AzdechniJakAni­ToNeprijmes
- Litujeme, heslo už je obsazené!