Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Možná vlhkost v pokoji

Dobrý den.Jde o tohle.Na internátu jsem utíral postel mokrým hadrem namočeným ve sprchovém gelu,protože už zapáchala.Jenomže jsem to udělal lehce po půl šesté v podvečer a ráno v před 7 hodinou ještě nebyla úplně suchá.Celou noc jsem dost větral.Nakonec jsem ji zkontroloval v 7:15 a byla suchá,ale už jsem hned zavřel okno a bojím se,že se vlhkost,která se při schnutí odpařovala někde usadila a ten vzduch by mohl být potom špatný nebo by mohla vzniknout plíseň. Prosím,zkuste si to podrobně pročíst a dát mi nějakou radu. Děkuji moc

Zase to tak nedramatizuj,podlahu tam snad nevytíráš?Nebo když se osprchuješ a pustíš vlhký vzduch z koupelny,tak se taky vzdušná vlhkost zvýší.To bys nesměl větrat ani za deštivého počasí.Neschlo to kvůli tomu gelu,asi jsi ho dal na hadr moc nebo jsi to pak měl otřít čistou vodou.

vlhkost,která se při schnutí odpařovala někde usadila

No litr vody tam asi na tom povrchu po umytí nezbyl.