Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Letiště Frankfurt a/M

Nikdy jsem tam nebyl, teď mi to tam vychází jako přestupní letiště do USA/Pitt (přestupní časy 1:50 tam, 1:30 zpět).
Přestupovat v USA je zbytečná komplikace, kvůli imigrační proceduře na prvním letišti - tedy raději volím let až do cílové destinace. Letíme tentokrát s desetiletou vnučkou a dalších 10 hodin v autobusu z NY by ji asi dorazilo..

Jako nejhorší letiště na přestup "mám nahlášeno" CDG v Paříži, kde se nedá s nikým domluvit (ledaže bych měl po ruce CoCa :-) ), CDG tedy aktivně ignoruji.

Poprosím ty, kdo ve Frankfurtu někdy přesedali, na jejich dojmy a poznatky. Já jsem chvílemi zmatkář s nulovým orientačním smyslem/ instinktem, raději budu předem připraven na případné potíže. Ve Frankfurtu se ale na rozdíl od Paříže domluvím.

Snad je hoďka a půl (byť) na neznámém letišti, ale bez manévrů s kufry, dost.

Díky.

Moj prvy let bol cez Frankfurkt s prestupom do Bruselu a trafil som...az na to, ze nam stratili batozinu, respektive prisla az an druhy den za nami.
Potom som tade siel este naspat, ziaden problem si nepamatam, iba ma zaujalo, ze vsetci predavaci boli nemeckeho povodu;o).