Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jízda bez TP

Ahoj,

Na Vás co pravidelně cestují a už schytaly pár kontrol od naší policie.. Co mi reálně hrozí za jízdu bez TP? Aktuální mám ztracen a potřeboval bych nutně vyjet. Jde mi o schovívavost policajtů k takovému prohřešku, popř. jednají opravdu ve stylu 2000 Kč pokuta a nazdar bazar? :-) Řidičák a zelená karta je samozřejmostí.

Díky moc a hezký prodloužený víkend!
:-)

Je tam jen pokuta do 2000, ale tolik nedostaneš. Když budeš slušný, nebudeš to víc obkecávat dostaneš 200. Když bude policie hodně nasraná tak ti to dají za litr. Ale ještě jsem neslyšel o nikom kdo by schytal plnou palbu.