Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Politika: člověk s skvrnou v obličeji(mateřské znaménko) - nějaký úředník/mluvčí

Zdrevím, nevíte, kdo je ten člověk, co má v obličeji mateřské znaménko (skvrnu)? Je to asi úředník (vedoucí, předseda, mluvčí ,...) nějakého nově vzniklého úřadu (něco typu Uřad na dohled hosp.polit.stran nebo CTTHulu nebo něco s financemi nebo něco protikorupnčního nebo typu Czechinvest)

Je to takový člověk, co často vystupuje v ČT (podobná jako Roman Joch, Tomáš Klvaňa) podle obličeje takový nevýrazný, tichý člověk, zato asi chytrý

Díky za opdpoveď, Dnes jsem v TV zaslechl, že ten chlápek dělal něajkou práci pro finanční odbor nebo tak apod, ale že byl po zásluze potrestán a vyhozen finačnicí Schilerrovou, zřejmě dělal něco proti zájmům finančního gestapa

Hned mi to jméno naskočilo . šel jsem se podívat se a vidím tu už odpoved.