Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bolesti břicha

Dobrý den,
o víkendu jsem jela stanovat s přáteli. Vůbec jsem je neznala, kromě jedné holky a byla jsem docela ve stresu z toho, jak na mě budou reagovat a jestli si budeme rozumět. Začalo mě z toho bolet břicho. Pak jsme tam přijeli a bylo to tak nějak v pohodě a opékali jsme, ani jsem to nedojedla. Pak jsme samozřejmě pili a myslím si, že jsem to trochu přehnala.. takhle normálně nepiju, ale ráno kocovina jak nikdy. Celý den mě bolelo břicho, skoro nic jsem nesnědla, ráno jsem měla kafe, odpoledne jeden kousek pizzy a večer půl párku, který za mě kamarád dojedl.. další den mi bylo taky špatně.. měla jsem akorát trochu zmrzliny a trochu zeleniny k obědu a odpoledne kafe.. jindy opravdu jím skoro pořád a pravidelně normální porce, ale teď je úterý a já mám takové návaly bolesti pořád.. pocit na zvracení, bolí mě břicho a jde mi to až do krku.. skoro nic nejím, jen se snažím hodně pít.. měla bych si někam zajít nebo si na to něco vzít? Myslíte si, že to je ze stresu? Já už fakt nevím a začínám být zoufalá, protože takhle blbě mi snad nikdy nebylo..
Moc děkuji za odpověď.

Takže Tě bolí břicho a dáš si v klidu zmrzlinu a kafe? :-?

Teoreticky by to mohlo být slepý střevo - pokud je nemáš vyoperovaný, jdi raději hned za doktorem! A fofrem, s tím si nezahrávej!!!

Pokud už je máš pryč, tak jak už tu padlo - dieta: rejže, suchej rohlík, a pít - ale ne džusy nebo sladké limonády, ale hlavně černý nebo zelený čaj (teplý, neslazený) nebo vodu. Někomu pomáhá lok něčeho ostřejšího (osobně mám vyzkoušeno rum Božkov).
Na obnovení střevní flóry je pak výborný Hylak Forte - sice je to hooodně hnusný (doporučuji mít po ruce čaj či vodu na zapití), ale zaručeně pomáhá (také mám několikrát ověřeno).
No a když se to do 24 hodin nezlepší, tak stejně raději běž k doktorovi.