Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pískání v uších

Zdravím,
máte někdo nějaký dobrý způsob jak se zbavit pískání v uších?
Nemyslím že bych měl problém se sluchem nebo byl nějak nemocný, ale když v práci celý den
řežu flexou nebo kangem tak je potom nepříjemné to celý zbytek dne slyšet hučet v uších, jistě to někteří znáte :))
Dá se toho vůbec nějak zbavit?

Změň práci, nebo si obstarej kvalitní chrániče sluchu. Co se v uchu posere, to tam posrané zůstane. Nikdo ti už potom nepomůže. Zbavit se pískání uší nelze. Můžeš jenom zkusit jít na kapačky s cílem prokrvit uši a dodat potřebné živiny ke vzpamatování odumírajících sluchových buněk. Možná by stálo za to na ně jít preventivně už teď. Čím dřív, tím líp. Řešit pískání v uchu po několika měsících už nepomůže. Jakmile už odumřou úplně, nic ti už nikdy nepomůže, protože buňky v uchu regenerační schopnost nemají. Sám mám pískání v uchu a budu to mít do konce svého života. Jen se zeptej svého okolí nebo si najdi případy lidí na internetu co mají tinnitus, zjistíš, že je to v dnešní době běžný souputník, se kterým žije mnoho lidí, ale věř mi, že to není jednoduché s tím žít.