Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fimoza - sex s kondomem bez přetahování?

Mám fimozu, přetáhnout předkožku za žalud je velmi težké.

Je možné mít sex s kondomem? Myslím to tak, že kondom nasadím na nestaženou předkožku, čili žalud bude jezdit uvnitř předkožky a vlastně to celé bude zabalené kondomem?

Je to tak možné? Mělo by to být i méně bolestivější, v podstatě jak bez fimozy, ne?

Nepište nic o operaci, na to jsem se neptal a brzy na ní půjdu.

loading...

Proč by to nebylo možné? Prostě to budeš mít jak přes dvě gumičky. Záleží na stupni fimózky - pokud máš jen zúženou předkožku, raději na zákrok nechoď - dá se to zprasit tak, že ti ho už baba do huby nevezme. Jestli ale máš i problém s čůráním, jiná volba /než obřízka/ neexistuje. Je to na tobě.