Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nucení rodinou jéct na dovolenou někam na druhý konec planety. - Lze něco s tím dělat?

Prej že už mi bylo 18 a musím jít na dovolenou (vyhráli jsme letenky a máma ani otec nemuze tak mě nutí abych letěla někam do Austrálie nebo bůhví kam, já tam ale nechci protože se bojím jizdy letadlem a je mi z toho špatně. Zkousla sem je ptevedcitp k prodani letenek ale říkají že by se prodaly za malou část. Fakt nevim co mám dělat když tam nechvi chodit mam strach z letu i s pobyvanim někde na ppacnem konci planety. Prosím poradte mi co mám dělat. Sem z toho zoufalá. Děkuju moc. :-[

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
Já bych se tomu nebránil. Letadlem jsem letěl jen jednou a neměl jsem pocit, že by to bylo nějak odl… poslední
ml1 30.07.2018 14:59
ml1

Já bych se tomu nebránil. Letadlem jsem letěl jen jednou a neměl jsem pocit, že by to bylo nějak odlišné od cesty rychlíkem. Teda kromě toho, že letadlo bylo v Bruselu za hodinu a za další potom v Barceloně, rychlík by tam jel celý den. Na druhý konec planety je to delší cesta, ale zase na té delší cestě se o pasažéry postarají. Taky jsem měl obavy, jak zvládnu let, ale ukázalo se, že to opravdu nic neni. Jinak na nevolnost existujou nějaké prášky, do autobusu býval kinedril, protože s tím nemám problémy, tak nevím jak se to teď jmenuje, ale to se dá lehce zjistit.
Nevidím důvod k zoufalství, teda pokud je na opačném konci vše zařízené (ubytování, strava...). V Austrálii (mezi "ozíky") se mluví přibližně angličtinou, tedy pro Vaši generaci, která se ji učí od školky to neni takový problém.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru