Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co funguje proti zápachu jiné osoby?

Jde o vážnou věc; jsem téměř denně v kontaktu s člověkem, jeho se slabší hygiena mi dává zabrat; jde o pot (alkohol, česnek, slabá hygiena, neprané propocené oblečení), který mě dohání ke zvracení.

Existuje nějaký účinný filtr do nosu? Nebo sprej do nosu.

Kdo nezažil, neví jaká je to tortura.

Poradíte mi něco rozumnýho?

No já mám třeba problém s tím, že se vysprchuji, vylezu z vany a už jak se otírám ručníkem, tak cítím, že zase začínám v podpaží smrdět... deodorant používám, ale pomáhá to jen na chvíli - to bych na sebe musel stříkat každou půl hodinu...

Ráno dojíždím půl hodiny do práce, doma se před odjezdem osprchuju a když přijedu do práce tak se můžu sprchovat zas...

A to samé nohy - i v sandálích mám bazén potu...

Jednou sem udělal takový pokus - vzal jsem igelitový sáček, přiložil na ruku a přigumičkoval - za pět minut jsem měl mezi rukou a pytlíkem kapky potu. Prostě jsem vypozoroval, že jakmile nějaká část mého těla volně nedýchá- např. je o něco opřená (záda o židli, ruka o madlo židle apod..), začne se to místo hrozně potit

Nevím co s tím, mám sice mírnou nadváhu (cca 8kg než bych měl mít), ale kolega je ještě tlustší a takový problém nemá

Na zápach je dobrý alkohol. Teda možná aji vypít, ale je osvědčeno ... do flakonu třeba ředěnou alpu, nebo vodku ... a na místa zápachu "špricnout" aji do bot, i do fuseklí, a jak nezabírá v podpaží deo, pak aji tam - stačí trocha. 8-)

Ještě doplním, že si nemysli, že budeš "smrdět chlastem", jen to zápach tvůj neutralizuje.

Dobry Den
- Kdyz jsem byl maly, babicka mela doma v takové malé plechové kulaté cervené krabicce s cinskyma ornamentama a obrazkem kocicky takovou silne mentolovou mast, ktera se davala pod nos, myslim ze by to mohlo byt prave ono.
PS : Ale jako reseni bych to nenazval. Nekdy rict veci narovinu muze udelat zazraky. (jestli je to jen prase, zval bych ho hadicou)