Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kapičky touhy

Ahoj, potřebovala bych poradit...

Jsem panna, ale mazlila jsem se svým přítelem. Všimla jsem si na jeho penisu kapiček ...poté se v menší míře dostaly na můj podbřišek...on se toho potom dotkl (možná i sebe)...a začal mě dráždit a to i dovnitř...předtím si tedy lehce naslinil prsty...Nemohu být tady z toho těhotná?

Ciste teoreticky ano, preejakulacni sekret muze obsahovat stopy spermii. Prakticky je to extremne nepravdepodobny, ze by to k otehotneni vedlo, protože jich je hrozne malo, rozhodne nebyli nejak optimalne umistneny a taky je otázka nacasovani v tvym mesici...