Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak lze vyhledat adresu osoby podle jmena

Dobry den.Chtela bych zjistit jak lze vyhledat adresu osoby podle jmena.Stalo se mi,ze me oslovila spoluzacka ohledne třídního srazu po 30 letech.Nevim kde zjistila moji adresu,kdyz jsem se vdala a odstěhovala na druhy konec republiky.Poradite?
Změna předmětu, původně: spoluzak (Kurt)

Spousta údajů se dá také zjistit, pokud člověk podniká (různé rejstříky). Také z insolvenčního rejstříku, katastru apod. V neposlední řadě se dá také leccos "vytáhnout" z úředníků na různých úřadech, bez ohledu na GDPR & spol., pokud má člověk ty správné kontakty.

Jo tohle.

Ten seznam dostávám taky. Ale nepoznám z něj, že ti nějaký tvůj dobrý známý na finančáku neprozradil mou adresu.

Záznam o využívání údajů v registru osob:
Poř.č. Agenda Subjekt (OVM) Datum a čas Důvod/Účel
1. A102 - Základní registr - registr osob 00025593 - Český statistický úřad 26.02.2017 13:45:15 FAIS - Roční výpis využití do DS
subjektu
2. A1423 - Zákon o rozhlasových a
televizních poplatcích
45245053 - ČESKÝ ROZHLAS 10.06.2017 07:06:31 Aktualizace dat

Tohle je můj kompletní poslední výpis. Přitom na FÚ, OSSZ, VZP moje údaje mají a vím na 100%, že do nich nahlížejí (když na OSSZ/VZP podávám ročně osobně přehledy, paní to okamžitě naklove do PC a vyjede mi přehled, rozpis plateb. Když bude ochotná, prozradí to i tobě a záznam o tom nikde nebude.

Není to tam proto, protože oni nepotřebují přistupovat do centrálního registru, mají své databáze.

U nás už převažují mobily a na předplacené karty neexistují telefonní seznamy. Pevné linky jsou u vás ještě v převaze ? Mobil tam v tom obrázku nevyhledáš. Používáš "opravdu" aktuální stránky - Máte-li staré telefonní číslo (platné do 21. 9. 2002) ....

A povedal niekto, že dotazujúca sa nemá pevnú linku? A povedal tiež, že neexistujú aj iné stránky na vyhľadanie adries? Že snáď neexistujú iné stránky s TZ? Že neexistujú zoznamy mobilných telefónov? Povedal, že dotyčná nemá uvedené nejaké bližšie údaje na facebooku? Uviedol som len jednu z možností na vyhľadanie adresy. Mal by si vedieť, že vyhľadávanie, nielen na internete, spočíva v realizovaní viacero pokusov. Zvyčajne stačí známosť s hociktorým zamestnancom operátora a dozvieš sa všetko. Trošku sa najprv zoznám so strýčkom Googlom a až potom raď.

Mám známého u Mobil.cz a to co říkáš,že operátoři ví všechno,je blbost. Žádný ti nesmí říci vůbec nic,jen odkaz na veřejný seznam. A jak říkám,u mobilů u nás žádný nemáme a pevné linky jsou už pasé.

Zlaté stránky snad stále ještě fungují. Kdo chtěl, je v nich zařazený, bez ohledu na to, jestli má tarif nebo předplacenou kartu (stačí zažádat, je to už nějakou dobu, co nás tímto obesílali) a naopak u pevných linek, kdo nechtěl, ten tam neni. A určitě je těch registrů víc, Zlaté stránky vydává soukromá firma, tedy jiná soukromá firma nepochybně vydává jiné seznamy. Ale vždy jen se souhlasem subjektu osobních údajů, jinak to nejde, alespoň ne veřejně a legálně.