Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kreček

Čau mam takovej problem
Mam 2 krecky (sourodzence)
Jeden je slabsi jeden silnejsi ale spet k teme .
Ten slabsi malo jí..pred dvema tydnama byl uplne takova tlusta koule ted je moc chudej a zda se mi ze ma min srsti...
Co myslite co mam delat ?

Neuvádíš druh.Křečci jsou většinou nesnášenlivý samotáři,obzvlášt samice.Občas se poštěstí narazit na tolerantní zvířata,ale málo kdy.Ten jeden je prostě šikanovanej a je ve stresu.Musíš je oddělit.Opravdu to patří na terraporadnu.