Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neumím R

Ahoj, chtěla sem se zeptat jestli mi někdo nemůže pomoct s tímto problémem... Je mi 11 a už sem chodila na logopedii jak sem byla menší ale ona mě tam pořád učila Z a Ž a L ale R ne... Takže nemáte nějaké typy?

Terko,

také jsem chodila na logopedii s dcerkou kvůli R, ale logopedka začala výukou L, jehož chybnou
výslovnost jsme neslyšeli. Jakmile se dcera naučila správně vyslovovat L, „naskočila“ výslovnost R „sama“ …

Takže já radím vrátit se logopedii a obrnit se trpělivostí.