Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem song

Čau lidi, prosím vás,
v dnešních televizních novinách na Nově hráli v čase 37:23-37:58 v pozadí nějakou skladbu typuju tak rok 2017-2018(slyšel jsem ho kolem 9. hodiny večer na fajnrádiu asi tak v polovině letošního července). V originálu toho songu(co jsem slyšel v rádiu) se ještě zpívá, v televizních novinách je zpěv(hlas) odfiltrován
Pustit to lze zde: https://novaplus.nova.cz/porad/televizni-noviny/epizoda/18131-14-8-2018
Hned jak kliknete na odkaz tak okamžitě klikněte ve videu na čas 37:00, ať nemusíte vidět 10 reklam ale jenom 5
Neznáte tuto hudební skladbu? děkuji mockrát za název
PS: zkoušel jsem mikuni online, hledal na youtube a neúspěšně. Song je částečně podobný remind me to forget kygo miquel
PS2: dotyčnému, kdo pošle název skladby(songu) děkuji mnohokrát

Pokud to bylo na Fajnradiu, tak bych šel na jejich net, většinou rádia mají tzv. Tracklist, co se hraje a co se bude hrát. Ale jestli je to zjistitelne i zpětně, tak to netuším. Snad se mailem ještě obrátit na samotné rádio a modlit se, že prosbu si přečte ochotný člověk a přesně podle data a času to dohleda. Něco podobného jsem řešil pro dceru asi před rokem přes rádio Impuls a velice ochotně mi skladbu dohledali. Hodně štěstí ☺!

OK, dík za radu, to není špatný nápad.
PS: fajnradio bohužel tracklist nemá, teda já ho na jejich stránkách nenašel.
Já spíš doufám, že se tu najde nějaký DJ, který zná všemožné moderní a skladbu pozná a napíše její název. Přece jenom to musí být nějaká známá skladba, když už ji hraje fajnrádio a televize používá. Vsadím se, že je někde na youtube s desítkami miliony zhlédnutími, typuji nějaký NCS (NoCopyrightsSounds) materiál viz. youtube, jenže těch tam jsou stovky až tisíc a je to tak trochu jako hledat jehlu v kupce sena.
Příklad NCS hitu:
https://www.youtube.com/watch?v=q1ULJ92aldE&start_radio=1&list=RDq1ULJ92aldE