Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vapo - koupě

Zdravím, mám poněkud trapný dotaz.
Od kamaráda jsem vyzkoušel vapo a chtěl bych si taky pořídit vlastní. Mám ale problém. Na trhu je jich hrozně moc a já nevím jaké vybrat. Mohli byste mi prosím poradit nějaké vapo pod 1000 korun? Jsem začátečník, ale něco málo o tom vím. Jen nevím jaké.
Děkuji

Tak ti to zúžím. Pokud nejsi retardovaný puboš, tak určitě nepotřebuješ takovej ten plicní inhalátor co žere 10 KW a valíš přes plíce tisíce m3 páry za sekundu jako kouřovou clonu. Takže by ti měl stačit normální aparát. Předokládám, že sám nebudeš motat spirálky a síťky atd. takže něco s výměnnými hlavami. Dalším rozcestníkem je zda to chceš jako náhradu pyrocigaret k doplnování nikotinu, nebo se závislostí na nikotinu teprve začínáš. Pokud přecházíš z klasických cigár třeba z 20 cigaret denně, pak si najdi zkušeného člověka, kterej ti to spočítá, nastaví ap. Pokud se závislostí na nikotinu začínáš, tak se na to vykašli a nezačínej. VAPO je ta nejsnazší cesta jak se stát krutě závislým chudákem na nikotinu.