Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem RD styl

Dobrý den,

prosím o info, zda máte někdo zkušenosti s firmou RD styl, popř. zda s touto společností nestavíte?

děkuji

V příštím týdnu přebíráme od společností RD Styl domek v Karviné. A musím hodnotit kladně ,vše podle plánu a měli jsme štěstí na výborné řemeslníky ,vždy jsme se dohodlí. Jak s vedením tak i máme výborného stavbyvedoucího p. Josefa Palata .Po zpoždění z důvodu legislativy probíhala celá výstavba bez problému.(tu a tam se objevily některé opravdu menší problémy ale vždy se vyřešily k naší spokojeností).Už se moc těšíme na bydlení v novém.