Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaké to je nosit řetízek

Přítelkyně by mi chtěla darovat řetízek na krk. Docela by se mi to líbilo, ale mám strach, že bude nepohodlný.

Kluci, pokud nosíte řetízek, jaké máte zkušenosti?

- Necháváte si řetízek při sportu?
- Necháváte si řetízek při plavání?
- Necháváte si řetízek při spaní?
- Jaké to je nosit řetízek ve vedrech na zpoceném těle?
- A jaké jsou reakce okolí?

loading...

- Necháváte si řetízek při sportu? -> nesportuji
- Necháváte si řetízek při plavání? -> ano
- Necháváte si řetízek při spaní? -> ano
- Jaké to je nosit řetízek ve vedrech na zpoceném těle? -> zvykneš si a ani ho nevnímáš
- A jaké jsou reakce okolí? -> asi žádné, nosím tenký stříbrný řetízek s křížkem, většinou pod oděvem