Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem řídnutí vlasů/ Tetovaní vlasů

Zdravím vás přátelé můžete mi někdo doporučit tetování vlasů v Praze ? hlavně kvalitu prosím vás, já jsem před rokem byl na nastřelování vlasů docela mi to chytlo dobře ale chtělo by to ještě trochu zahustit tak přemýšlím zda by se to nedoplnila tetováním.
Předem moc děkuji
To je dost trapné. Jeden den se ptáte a druhý si odpovídáte pod jiným nickem. Jestli máte zájem o reklamu, dole je ceník. (karel)

Velmi rád doporučit cliniku v Praze , myslím, že se jmenuje del (karel) nebo tak nějak , byl jsem tam na tetování vlasů osobně před rokem a jsem nesmírně spokojen mohu poslat i fotky isobně jesli ještě dohledem které pro mne fotila moje přítelkyně, nejsou nejak kvalitně ale výsledek je vidět.
Dlouho jsem váhal zda mám podstoupit toto tetování protože jsem slyšel o tom různé verze,

nakonec jsem šel na konzultaci a rovnou se i rozhodl na proceduru protože paní která měla procedur provádět působila profesionálně a bezpochybně dělá i školení na toto tetování, měla na ukázku fotografii svých práci kde byly vidět že má zkušenosti A to mě přesvědčilo.