Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mám dluhy co s tím

Dobrý den, mám dluh asi 360000 Kč, manžel hraje automaty dá tak skoro celou výplatu, co mám dělat, zabili byste se nebo byste to nějak řešili? Dá se to vůbec řešit? Díky za odpovědi.

Bankrot nevyhlásíš jak brigádu na brambory. Musíš splnit podmínky,že do pěti let splatíš 30% dluhu a splátky musí být garantovány písemně. Ono splatit 360k nejde v jejich situaci jen tak. A léčit ? Pokud nechce ? Rozhodně to neřešit další půjčkou.