Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dobrej pornoFILM

Zdar!
Trosku tema na hrane...Nemate tipy na nejaky pornoFILMY? Zadny ctvrthodinovy klipy, at uz maji jakejkoliv obsah. Filmy - ma to dej, nekdo k tomu napsal scenar, nekdo to reziroval, sehnal lokace a kostymy, herci, krome toho jednoho, neco hrajou, i kdyz to na oscara treba neni. Filmy, ktery maji i jiny ambice nez slouzit k obligatnimu ucelu, ale presto jsou prilis explicitni na TV. Humor rozhodne neni na zavadu, ale neni nutnej. Proste neco, na co by se dalo jit i do kina nebo to pustit na mirne rozpustilym mejdanu, nic na potrebnejch deset minut o samote, toho je plnej net.
Z historie me treba napada Deep throat - coz je proste klasika ktera je v ucebnicich filmovy historie, ktera spustila vlnu porn chick. Behind the green door. Z novejsich, co mam ve sbirce, me napada treba Nine songs. Nejaky dalsi tipy?

loading...

Najdi si na webu avmania.cz články s titulkem:
xy nejlepších (italských / evropských, francouzských amerických) modelek / sexxymombolů xx. (90, 80, 70, 60...) let - mají je tam vypsané i s filmy
příjemné sledování a usínání

Ty si me asi moc nepochopil, co? Vubec nejde o krasu herecek, byt na tohle jsem cetl super praci na tema vyvoj idealu zenskeho nadra v pornografii od konce 19. stol do dneska.(mimochodem kousky z 19. stol./ranneho 20. stol. beru i pres jejich klipovitost danou dostupnou technikou, to je proste sberatelska fajnsmekrovina)
Do zacatku 70. let byla pornografie ve vetsine sveta nelegalni(a leckde je do dneska, ani nemusime mimo evropu). Samozrejme se produkovala a smelilo se s ni, ale legalni to nebylo. Aby doslo k prolomeni ledu, byla potreba rada filmu, kdy v tech prvnich byl sice explicitni sex, ale byl podrizen nejakymu vyssimu umeleckymu zajmu, takze se to dalo opirat o svobodu projevu. Salamova metoda. Postupne se na umeleckym zameru vyrazne ubiralo a cca od pulky 80. let uz to bylo to co dneska zname - Ahoj, ja jsem Helmut. Jee, me zrovna spadly saty... Dneska uz casto zmizely i ty dve vety na zacatku.
Takze - bud me zajimaji ty filmy z tech 70. let, protoze tam to jeste byla nutnost, nebo pozdejsi, kde si z toho udelal produkcni tym radost a natocil neco zajimavyho. Rad bych si dal neco dnesniho, ale nikdo(temer, znam par vyjimek) to dneska netoci. Vlastne - kdo se v tomhle zanru chce koukat na hodinovej kousek, kde se neco akcniho deje 15 minut? Ja chci, ale moc nas nebude.

Odporucit neviem, ale odobnu otazku som tu mal pred rokmi, hladal som nieco natocene za ozajstne filmove peniaze. Niekto mi odporucil nejakych piratov z karibiku a....bolo to sklamanie.
Kostymy pekne, vizazistky proficky, kulisy ok, ale scenar, herci, rezia....otras na urovni klasickeho pornofilmu vypusteneho z pasu. Proste premrhane prachy, aj ked film stal tusim oficialne niekolko milionov.
Porno uz dlho nesledujem, prejedol som sa ho pred milionmi rokov, pretoze je to stale o tom istom, ale vzhladom na to, ze som vyrastal v dobe, ked to bolo zakazane ovocie a ma to stale tu chut ako kedysi uvital by som keby niekto tocil normalny film s dejom a to porno by sa tam motalo len akoze a nie ako sa toci teraz, ze porno a film ide okolo toho porna len nahodou.
Ak sa vyznas tocilo sa vobec niekedy nieco take co neposobilo dojmom lacnosti, ze to tocili u niekoho v byte na fotoaparata a zaroven to zanechalo aj dojem filmu v tebe?

A koukni na moje tipy...:-D Nine songs je dost o tom, jak ti sedne ta muzika, jinak to nekonci vesele, ale ma to napad a ten sex je takovej hrozne uveritelnej, takhle to clovek zna.
Jestli si na BDSM, tak Lupus Pictures, ale realne - kdo vi, ten zna a kdo nevi... ale ted jsem poustel The warlock revenge v ramci letniho kina(vecirek kratkych filmu, nebylo to jenom tohle ale i treba Ing. a dva zasadni animovany filmy) co delam pro znamy a sousedy, mel jsem z toho trochu strach, ale naprosta vetsina byla pobavena a mile prekvapena, coz mi udelalo radost.