Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoAnketa Přímá volba prezidenta 2023 (povinnost volit)

Zdravím, zajímalo by mě, koho byste volili, kdyby byl na výběr tenhle seznam kandidátů a byla by povinnost volit. Říká se, že se má volit nejmenší zlo, tak by mě zajímalo, kdo by to vyhrál.

Tohle je Poradna, nevšiml jste si?
Přesuňte se: http://debaty.net/ (Kurt)

Koho zvolit?

0%
80%
20%
0%

V tomto státě je úplně jedno kdo je prezident. Další věcí je, že více jak polovina tebou předložených kandidátů (ti za Rathem) jsou pro více jak 90% obyvatel neznámé figury. Pokud bude povinnost volit a zůstane plenta tak je pořád možnost nevolit nikoho.

Di s tim do haje. Teda ne do haje, ale vedle na debaty, tam se to hodi mnohem vic.
PS: hlasovat nebudu, ale advokat kohokoliv je advokat, a tak hajit jeho klienta je jeho povinnost, bez ohledu na to co jeho klient provedl. Treba Kamilla Reslera obdivuju jako naprostyho profika, kterej svou praci delal perfektne. Ackoliv ho za to narod nenavidel.