Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gesta rukama

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na jednu konkrétní situaci u gest. Jde o to když se člověk drží své druhé ruky u zápěstí. Chtěla bych vědět co to znamená. Na internetu jsem to zkoušela najít, bohužel ale neúspěšně.

Neviem co to znamena u cloveka, ale ja ked si chytim druhu ruku za zapastie tak to znamena, ze si drzim druhu ruku za zapastie. Nic viac, nic menej. Mimochodom tento postoj zaujimam prirodzene v roznych situaciach.
To su uz fakt dnes ludia tak zblbnuti, ze za vsetkym musia nieco hladat?