Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Evozidlo - kolobezka

Zdravim zivotnu poradnu, dufam ze nerusim otazkou ktorá sa netyka dlzky penisu alebo veku vaginy. Hladam dopravny prostriedok na kratke trasy (do 4, vynimocne do 15km - celkovo, teda tam aj spat). Rozmyslam nad ekolobezkou so sedadlom, ma s nimi niekto osobne skusenosti? Napr. Nitro scooters roadster 1200 alebo nejaky "elektricky harley" v mini verzii (chcem nieco spratne). Ebicykle mi uz pridu hodne solidne, ale tie kolobezky na mna naopak posobia ako uplny shit, mam "strach" ze do mesiaca sa to rozpadne alebo chcipne bateria. Co vy na to?

Má to kolega, jezdí na tom do práce. Vůbec netuším značku a typ, jedná se o kolobku s většími širšími gumami a sedlem. Jede to jak čert (udělá to i čtyřicítku), ale výdrž na baterky je tristní (dle jeho slov je dojezd maximálně 15 kiláků, spíš ale při běžném provozu kolem desíti /záleží na rychlosti a "kopcovitosti"/). Problém taky je, že když se baterka vybije, prostým odrážením nohou se nadřeš jak kůň (brzdí motor). Dal za krám nějak kolem třiceti litrů - což se mi jeví jako dost velký obolos.

Problém taky je, že když se baterka vybije, prostým odrážením nohou se nadřeš jak kůň (brzdí motor)

Fakt?! Ja by som cakal, ze to ma nejaky "neutral". Kazdopadne to bude mat tak 30-50kg - odrazanie nohou teda bude rovnako efektivne ako pedalovanie na babete. :-)

Dal za krám nějak kolem třiceti litrů - což se mi jeví jako dost velký obolos.

Takych 1000€ by som za podobnu hracku dal, vediet, ze sasi je z normalneho materialu a kolobezka vydrzi zo 5 rokov prevadzky (samozrejme s vynimkou baterie, ta 5 rokov asi neda).