Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozchod

Zdravím, mám takový problém a nevím už co s tím, po rozchodu s přítelkyní se kterým jsem se už půl roku nevyrovnal, byla to první holka do který jsem se fakt zamiloval a přehlížel všechny ty chyby co jsem dělal / dělali.. Pořád čekám jen kdy jí budu mít zpátky, nemám zájem o to nějak navázat kontakt s jakoukoliv holkou a ikdyz mam jakoukoliv sanci tak prostě myslím na byvalou partnerku a nedokazu (a ani me to nebavi) si treba psat nebo nekam zajit s nejakou jinou. Na holky který se mi líbí mi přijde že už ani nemam.. Nejspis je to tím že jsem za poslední 2 roky strasne pribralcna vaze.. Pred 2 Roky jsem vazil okolo 70-75 kg a ted 90 kg ve 20 letech a neco okolo 175 cm.. Jediny co mi ted zbyva je chodit do prace, obcas zajit na pivo spat a zase do prace, nemam se na co tesit pomalu ani co celat a takový život mě prostě nebaví. Mám strach z toho že tu pravou už prostě nenajdu.. Vím že s tímhle mi tu asi nikdo neporadí, ani to není vyloženě otázka ale asi bych potřeboval nějakou motivaci.. Díky moc ?

Je ti 20. Za život třeba dostaneš kopačky ještě 20x. A třeba ani jednou a narazíš na tu pravou. Z toho si nic nedělej, jedem v tom všichni společně. Chceš motivaci? Choď do posilovny, najmi si trenéra, zaveď jídelníček tobě ušitý na míru a k tomu vypadni ven do přírody a věnuj se nějakému sportu (a tím nemyslím jen klasické kolektivní typu fotbal). v 25 letech z tebe může být fit namakaný frajer, na kterého se holky budou lepit.