Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem léky v letadle

čau,
poletím letadlem, a beru pravidelně nějaké léky. Pokaždé, když někam cestuji,k tak si je vymačkám do malé klíčenky, co si beru sebou. Nicméně nevím jestli by mi něco takového prošlo i cestou letadlem. Pilulky jsou dost malé, ale jsou ve fakt hodně velkých platičkách. Proto se mi sebou nechtějí brát celé platíčka a krabičky. Na druhou stranu tahat sebou nějaké neoznačené léky nevím jestli můžu. Letím letadlem přímo do Anglie.

je možné požiadať svojho ošetrujúceho/svojich ošetrujúcich odborných lekárov o vydanie potvrdenia ne cestu do zahraničia,že užívaš pravidelne určité druhy liekov a s týmto potvrdením si môžeš zobrať na palubu alebo do príručnej batožiny potrebné množstvo pravidelne užívaných liekov........takto si nosia napr. diabetici inzulín,alergici adrenalínové pero etc....