Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno etxtrakce zubu

Zdravím :) zhruba před týdnem jsem byl na stomatologické chirurgii trhat zub Pětku dole , injekce - chvili čekani a pak vytrhnuti jen nepřijemny tlak :) jinak ok - zadne zašiti nic .. ted už je to skoro tyden co ho mam pryč a nak mi furt divně cuka v tom mistě atak nebo okolo , vyplachuju heřmankem jak mi bylo doporučeno dentistou . atak , nekdo naka rada , jak se toho zbavit nebo kdy to třeba cca přestane? - nechci furt jist ibalginy atd :/ jen abych měl přes den aspon hodinu klidu od ne-cukání , v noci mam klid bez problému když spim , diky za odpoved

Zdravim , jo to je očividné že je rána otevřená , já už krev nemám vubec ani krev natož ružové sliny .. spíš ta bolest okolo toho nebo tak , spiš nevim jestli je to tim vytržením než se to pořadně zacelí , nebo nečím jinym , tak mě zajimaji zkušenosti ostatních .. No ve středu to bude týden jak to bude pokračovat tak asi nejlépe kontaktovat dentistu :-(