Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako dlho môžem zostať v USA?

Ahojte rád by som na dlhšie vycestoval do USA a prípadne si tam našiel aj prácu až by sa podarilo len neviem ako dlho by som tam mohol zostať.
Čo som našiel tak víza by mali platiť len 90 dni?
Je nejaká možnosť zotrvať tam dlhšie Ďakujem.

Když se ptáš takto, odpověď může být také "než tě vyhostí".

Začni na americké univerzitě studovat, jeď tam jako špičkový sportovec, odborník "na pozvání", vyhrej green card v loterii. Získat pracovní vízum v USA není žádna jednoduchost.