Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Potvrdenie od lekara dotaz

pracujem v jednej firme, kde prechadzam do kmenoveho stavu. Dali mi papier, z ktorim musim ist k lekarovy na potvrdenie. Chcem sa spytat, mozem ist aj ku svojmu vseob. lekarovy? Lebo oni maju svojho ze vraj, ale ich lekar mi neberie mobil, neda sa dovolat.

Když nebere mobil, dá se tam dojít nebo dojet. Snad je to u vás podobné.

Na pracovnělékařské prohlídky můžete ke svému obvodnímu lékaři pouze v případě, že jde o nerizikové zaměstnání (pracovní kategorie 1). Dále pak také, pokud zaměstnavatel nemá vlastního závodního lékaře, čili poskytovatele pracovnělékařských služeb, a váš obvodní lékař takovým poskytovatelem je.

zdroj

pokial má zamestnávatel svojho zmluvného lekára/zrdravotnícke zariadenie,zo zákona je povinnosť ísť na vstupné a povinné periodické lekárske prehliadky k zazmluvnenému lekárovi zamestnávatela,pokial zamestnávatel nemá zmluvného lekára,je možné ísť k svojmu praktickému lekárovi,ktorý potvrdí buď vstupnú/povinnú periodickú lekársku prehliadku alebo spôsobilosť na nejakú činnosť u zamestnávatela.....