Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde koupit jednotlivé songy..

Ahoj,
sestra mě poprosila abych koupil-stáhnul-sehnal písničky
Kabat - v pekle sudy valej
Roxette - listen to your heart
.. jde o to, že ve čtvrtek mají tyto písničky zaznít na pohřbu jejího přítele (a mého kamaráda ) .. no a z pohřební služby vzkázali, že jako klidně, ale donést na flashce a s nějakým dokladem o zaplacení (prej kvůli autorským právům). Aby se ty kurvy z OSA taky jednou neposrali.

Nemohu se na to vykašlat.. pěkně prosím o pomoc.

Jednotlive songy se daji celkem bez problemu koupit napr. na itunes (29 Kc za jednu), mozna by to slo i u google nebo nekde jinde, nevim.

Ale nejsem si jista, jestli doklad o zaplaceni znamena, ze je legalni to hrat na pohrbu, protoze to je svym zpusobem verejna produkce a koupeni je zpravidla pro vlastni potrebu. Ale netusim, jak to je doopravdy. Kazdopadne to asi nikdo resit nebude, spis jen tak teoreticka uvaha...

Mám obavu, že tyhle služby opravdu nejde veřejně přehrávat. Možná jiná licence, snad by na OSA věděli poradit.

Osobně bych zvážil, nějaký doklad o zplacení si prostě v PC vygenerovat, klidně od nějaké vymyšlené zahraniční služby. Snad nebudou v pohřebce ještě větší ku... než v Ose, že by hned bonzovali. Švagr měl pořeb v kremačce ve Strašnicích, hrály se dvě písničky od Queenů, nikdo to tam neřešil. Před dvěma-třemi roky.